Bordspegel venetiansk stil

Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil
Bordspegel venetiansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPEGEL, 1900-talets mitt, venetiansk stil, slipad glas föreställande svärmande par, ram av handblåst glas delvis med bronsering, etikettmärkt ´´Made in Italy´´, höjd ca 33 cm

Bruksslitage, några nagg kan förekomma

575203

2018-09-29