Bernt Lagerstam oljemålning

Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT LAGERSTAM (Finland, 1868-1930): Palats vid sjö, signerad, olja på duk, 47x58 cm

Duklagning

575209

2018-09-28