Sven X:et Erixson oljemålning

Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Landskapsbild, signerad och daterad Sven Erixon -59, olja på duk, ca 54x65 cm

575216

2018-09-28