Matsalsarrangé
2018-09-29
575230
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSALSARRANGÉ, omkring 1900, vitmålad, höjd 250, samt 121x39 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog till nuvarande ägaren
Slitage