Grange matbord

Grange matbord
Grange matbord
Grange matbord
Grange matbord
Grange matbord
Grange matbord
Grange matbord
Grange matbord
Grange matbord
Grange matbord

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRANGE, matbord, alm, 1900-talets senare hälft, skyltmärkt, 2 iläggsskivor, höjd ca 76, 260x129, samt 2x49 cm

Bruksslitage, smärre repor, smärre fläckar

575233

2018-09-29