Corneille färglitografier
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): (4) litografier: Kompositioner, signerad, daterad- 80 och numrerade III/X, färglitografier, oramade, bladstorlek 32x25 cm
Smärre slitage, något gulnade
575236
2018-10-01