Carl Gustaf Hiort af Ornäs fåtöljer
Klubbat för:
980 EUR
Utropspris
1 000 EUR
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, fåtöljer, ett par, Puunveisto Oy - Träsnideri Ab, 1900-talets mitt, Finland, teak, lösa plymåer i svart skinn med knappar, bredd 75,5 cm, höjd 73 cm.
Lösa fogar, slitage.
575242
2018-10-29