Sideboard
2018-09-29
575245
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets senare del, flyttbart underrede i form av två ben i kolmårdsmarmor, skivan i facetterat glas, skivans höjd ca 76,5 samt 130x36 c m
Nagg på ben och skiva, repor, slitage