Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938), Träd vid havet, signerad Helmer Osslund, olja på pannå ca 27,5x48 cm

Obetydligt färgbortfall, repa, smärre skada i pannån

575249

2018-09-29