Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
LEA NEVANLINNA, soffbord, 1950-tal, Finland, mahogny, mahognyfanerad treuddig skiva, max bredd 114,5 cm, höjd 51 cm.
Smärre slitage.
575250
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här