Lea Nevanlinna soffbord

Lea Nevanlinna soffbord
Lea Nevanlinna soffbord
Lea Nevanlinna soffbord
Lea Nevanlinna soffbord
Lea Nevanlinna soffbord
Lea Nevanlinna soffbord
Lea Nevanlinna soffbord
Lea Nevanlinna soffbord

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

LEA NEVANLINNA, soffbord, 1950-tal, Finland, mahogny, mahognyfanerad treuddig skiva, max bredd 114,5 cm, höjd 51 cm.

Smärre slitage.

575250

2018-10-29