Oidentifierad konstnär studie

Oidentifierad konstnär studie
Oidentifierad konstnär studie
Oidentifierad konstnär studie
Oidentifierad konstnär studie

Klubbat för:

440 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Studie av pojkansikte, olja på pannå, 29x26,5cm

575270

2018-10-05