Hans Agne Jakobsson

Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, blombord, Markaryd, 1960-tal, koppar samt benställning i metall, höjd 50, 74x23 cm

Smärre slitage, anlupen

575278

2018-09-30