Toilettebord 1950-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, fanerat i teak, ben i betsad bok, 3 delar spegel, glastopp, 4 lågor med mässingshandtag, 1950-tal, etikettmärkt Fröseke, höjd ca 72,5/119,5, 84,5 x 41 cm
Bruksslitage, något ostadigt
575281
2018-09-29