Toilettebord 1950-tal

Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal
Toilettebord 1950-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, fanerat i teak, ben i betsad bok, 3 delar spegel, glastopp, 4 lågor med mässingshandtag, 1950-tal, etikettmärkt Fröseke, höjd ca 72,5/119,5, 84,5 x 41 cm

Bruksslitage, något ostadigt

575281

2018-09-29