Lladro geisha figurin

Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin
Lladro geisha figurin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LLADRO, figurin, porslin, föreställande en geisha med solfjäder, stämplad, höjd ca 29.5 cm

Smärre slitage

575289

2018-09-30