Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, vitmålat, svarvade ben med kannelyr, på hjultrissor, 3 iläggsskivor vardera 59, höjd 77, diameter 125 cm
Slitage, färgbortfall,
575291
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här