Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med vikt papper, signerad Y Edelmann, numrerad 122/150, färglitografi, ca 66x86 cm

Skada på glas

575304

2018-09-28