Arne Jacobsen kaffeservis
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ARNE JACOBSEN, kaffeservis, 3 st, rostfritt stål, Cylinda-Line, Stelton, bestående av: kaffekanna, möjlkkanna och sockerskål med lock, delvis etikettmärkt, höjd ca 5.5-20 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, märken, fläckar, mindre repor
575306
Päivämäärä:
2018-09-30