Arne Jacobsen kaffeservis

Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis
Arne Jacobsen kaffeservis

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ARNE JACOBSEN, kaffeservis, 3 st, rostfritt stål, Cylinda-Line, Stelton, bestående av: kaffekanna, möjlkkanna och sockerskål med lock, delvis etikettmärkt, höjd ca 5.5-20 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, märken, fläckar, mindre repor

575306

Päivämäärä:

2018-09-30