Torsten Esbjörnsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Geometrisk komposition, a tergo signerad Torsten Esbjörnsson och daterad -87, ca 14x25 cm

575309

2018-09-28