Förvaringshurts

Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts
Förvaringshurts

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖRVARINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, Myrstedt och Stern, stomme i ek, 7 lådor med svarvade knoppar , utdragbar skiva samt. dörrpar, etikettmärkt, höjd ca 160 cm, toppskivans mått ca 60x49 cm

Bruksslitage, beslagen på dörrparet bortskruvade, saknar nyckel

575316

2018-09-28