Wilhelm Smith oljemålning

Wilhelm Smith oljemålning
Wilhelm Smith oljemålning
Wilhelm Smith oljemålning
Wilhelm Smith oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILHELM SMITH (1867-1949): Stadsmotiv, signerad W Smith, olja på pannå, ca 39x45 cm

Smärre färgbortfall, pannån buktar något

575322

2018-09-28