Fågelbur med speldosa Hasu

Fågelbur med speldosa Hasu
Fågelbur med speldosa Hasu
Fågelbur med speldosa Hasu
Fågelbur med speldosa Hasu
Fågelbur med speldosa Hasu
Fågelbur med speldosa Hasu
Fågelbur med speldosa Hasu
Fågelbur med speldosa Hasu

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

FÅGELBUR med SPELDOSA, Hasu, Tyskland, 1900-talets första hälft, tre mekaniska sjungande fåglar, mässing, höjd 27 cm

Smärre slitage, anlupen, slitet tyg, en liten sten saknas

575323

2018-10-01