Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
FÅGELBUR med SPELDOSA, Hasu, Tyskland, 1900-talets första hälft, tre mekaniska sjungande fåglar, mässing, höjd 27 cm
Smärre slitage, anlupen, slitet tyg, en liten sten saknas
575323
2018-10-01