Susanna i badet oljemålning

Susanna i badet oljemålning
Susanna i badet oljemålning
Susanna i badet oljemålning
Susanna i badet oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Susanna i badet, olja på duk, ca 76x62 cm

Zustandsbeschreibung

575324

2018-09-28