Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Susanna i badet, olja på duk, ca 76x62 cm
Zustandsbeschreibung
575324
2018-09-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner