Erik Olsson färglitografi

Erik Olsson färglitografi
Erik Olsson färglitografi
Erik Olsson färglitografi
Erik Olsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSSON (1901-1986): Ansikte, signerad och daterad Erik Olsson 1974, numrerad 245/260, färglitografi, ca 44x36 cm

Ej examinerad ur ram

575326

2018-09-28