Vapen Slaglåspistol Poonah Irregular Horse
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, brittisk, låsbläcket märkt Poonah Irregular Horse, oktagonal pipa märkt "Garden & Son 200 Piccadilly London", nätskuren kolv, kolvkappa med maskaron, längd ca 38,5 cm
Slitage, skruv saknas på kolv, smärre stockskador
575339
2018-10-22