Herman Kähler keramik

Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN KÄHLER, 9 dlr., keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, skålar, polykrom dekor, signerade HAK, höjd ca 5-18 cm

Smärre nagg

575374

2018-10-01