Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTHUR PERCY (1886-1976), 19 dlr., svart glasyr, två olika modeller, för Gefle, diameter ca 18-27 cm
Nagg, slitage
575376
2018-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här