Gunnar Weinberg oljemålning

Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WEINBERG, Stockholmsmotiv, (1876-1959) signerad och daterad 1946, olja på pannå, ca 53x64 cm

575381

2018-09-29