Gösta Nordblad oljemålning

Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): "Efter badet", osignerad, olja på pannå, a tergo betitlad och märkt med etikett, ca 45x36 cm

575393

2018-10-01