Bertil Vallien "Satellit", flaska/vaser

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL VALLIEN, "Satellit", flaska/vaser, 3 st, Kosta Boda, Artist Collection, polykromt glas, hals med påklipp, signerade, höjd ca 17.5-30 cm

Smärre slitage

575394

2018-09-30