Einar Nerman oljemålning

Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): Stilleben med blommor och skulptur, signerad och daterad Einar Nerman 74, olja på pannå, ca 46x35 cm

575396

2018-10-01