Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKELPLATTOR, 2 st, 1700-tal, fajans, till kakelugn, ca 29x23 vardera
Smärre nagg
575409
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här