Friberg och Palm vaser

Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser
Friberg och Palm vaser

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG och ROLF PALM, vaser 3 st., Gustavsberg och Mölle, bruntonad glasyr, signerade, höjd ca 7-15 cm

Den större vasen med fotnagg

575418

2018-10-01