Hertha Bengtsson vas

Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERTHA BENGTSSON, vas, 1950/60-tal, Rörstrand, glaserat stengods med dekor av snöflingor, monogramsignerad, höjd ca 22 cm

Bruksslitage

575424

2018-09-30