Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Regnskog, Venezuela", signerad och daterad Lodström -67, olja på duk, á tergo med dedikation "Till Odette Jul 69", ca 73x93 cm
575425
2018-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här