Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Regnskog, Venezuela", signerad och daterad Lodström -67, olja på duk, á tergo med dedikation "Till Odette Jul 69", ca 73x93 cm

575425

2018-09-29