Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS LIND, (1892-1895): motiv från Cagnes sur Mer, signerad samt daterad 1952, med dedikation på baksidan, oljepastell på papper, ca 23x29
575428
2018-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här