Halvdan Pettersson Möbelfabrik sängbord
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, Halvdan Pettersson Möbelfabrik, Tibro, 1950-tal, skivan fanerad med mahogny, ben av mahognybetsad bok, rund form med mässingsdetaljer, klädd i konstskin, 2 lådor, höjd ca 55, 37x37 cm
Repor, märken, avslag, slitage
575429
2018-09-30