Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, dekor av triumfvagn, förgylld metall, höjd ca 42, 45x19 cm, nyckel finns

Ej funktionstestad, smärre slitage

575438

2018-10-02