Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, dekor av triumfvagn, förgylld metall, höjd ca 42, 45x19 cm, nyckel finns
Ej funktionstestad, smärre slitage
575438
2018-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här