Öronlappsfåtöljer 1 par

Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par
Öronlappsfåtöljer 1 par

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, pärlspikad klädsel i ljusbrunt skinn, knapphäftad lös sittplymå, ben i betsad mahogny, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 93, sitthöjd 41 cm

Bruksslitage, skinnet med vissa sprickor, smuts

575443

2018-09-29