Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
J.L HESS PENNY TOYS, 1920-30-tal, 2 st lok, 5 vagnar, litograferad plåt, lokens mått ca 10,5 cm
1 vagn saknar tak, smärre lackskador
575448
2018-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här