Penny Toy tågset

Penny Toy tågset
Penny Toy tågset
Penny Toy tågset
Penny Toy tågset
Penny Toy tågset
Penny Toy tågset

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

J.L HESS PENNY TOYS, 1920-30-tal, 2 st lok, 5 vagnar, litograferad plåt, lokens mått ca 10,5 cm

1 vagn saknar tak, smärre lackskador

575448

2018-09-29