Stolar 12 st England
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 10 + 2, regencystil, betsad bok, sitsar klädda med tageltyg, 2 stolar med karm, Jaycee Furniture Ltd, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 87, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage, repor och märken förekommer
575459
2018-09-30