Stolar 12 st England

Stolar 12 st England
Stolar 12 st England
Stolar 12 st England
Stolar 12 st England
Stolar 12 st England
Stolar 12 st England
Stolar 12 st England
Stolar 12 st England
Stolar 12 st England
Stolar 12 st England

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 10 + 2, regencystil, betsad bok, sitsar klädda med tageltyg, 2 stolar med karm, Jaycee Furniture Ltd, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 87, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage, repor och märken förekommer

575459

2018-09-30