Konsol-/spelbord England

Konsol-/spelbord England
Konsol-/spelbord England
Konsol-/spelbord England
Konsol-/spelbord England
Konsol-/spelbord England
Konsol-/spelbord England

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOL-/SPELBORD, betsad mahogny, låda i sargen, detaljer i mässing, uppfällbar skiva, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 74, 90 x 45/90 cm

Bruksslitage

575463

2018-09-30