Byrå georgiansk stil

Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil
Byrå georgiansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, georgiansk stil, fanerad i bl a mahogny och valnöt, mässingsdetaljer, välvd front med 4 lådor och utdragbar skrivskiva, England, 1900-talets andra hälft, nycklar medföljer, höjd ca 75, 76x49,5 cm

Bruksslitage, ställvis hårt, märken och repor

575468

2018-09-30