Byrå georgiansk stil
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, georgiansk stil, fanerad i bl a mahogny och valnöt, mässingsdetaljer, välvd front med 4 lådor och utdragbar skrivskiva, England, 1900-talets andra hälft, nycklar medföljer, höjd ca 75, 76x49,5 cm
Bruksslitage, ställvis hårt, märken och repor
575468
2018-09-30