Johan Petter Grönvall gallerskål i silver 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHAN PETTER GRÖNVALL (verksam 1807-1843), gallerskål, silver, Stockholm 1818, stämplad I.P.G, höjd 18, diameter 22, vikt ca 579 g

Dekorskador, slitage

575489

2018-09-28