Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets första hälft, senempire, dekor i pastellage av palmett- och äggstavsbård, fasettslipat glas, ca 49x42 cm

Ursprungligen tavelram, slitage

575499

2018-09-28