Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets första hälft, senempire, dekor i pastellage av palmett- och äggstavsbård, fasettslipat glas, ca 49x42 cm
Ursprungligen tavelram, slitage
575499
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här