Stekhuv nysilver

Stekhuv nysilver
Stekhuv nysilver
Stekhuv nysilver
Stekhuv nysilver
Stekhuv nysilver
Stekhuv nysilver
Stekhuv nysilver
Stekhuv nysilver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKHUV, Mappin & Webb, London, nysilver, 1900-tal, höjd ca 29, längd 47 cm

Slitage

575544

2018-09-28