Nordstjärneorden och Gustaf V jubileumstecken
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NORDSTJÄRNEORDEN OCH GUSTAF V JUBILEUMSTECKEN, riddartecken, silver och förgyllt silver, monterade på ripsband, höjd ca 24.5-52 mm exkl fäste
Bruksslitage, Nordstjärenorden saknar baksidig emaljerad blå mittdel
575549
2018-10-01