Leksak

Leksak
Leksak
Leksak
Leksak
Leksak
Leksak
Leksak
Leksak
Leksak
Leksak

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEKANISK KRAN, 1950-60-tal, West Germany urverksdriven, litograferad och lackerad plått, höjd ca 40 cm, nyckel finns

Bucklor, slitage, kranarm med stukning

575552

2018-09-28