Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, furu, Roslagen, 1700-tal, marmorerad, daterad 1781, beslag i järn, höjd ca 49, 94x59 cm, nyckel saknas

Slitage, nyckel saknas

575568

2018-09-29