Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, furu, Roslagen, 1700-tal, marmorerad, daterad 1781, beslag i järn, höjd ca 49, 94x59 cm, nyckel saknas
Slitage, nyckel saknas
575568
2018-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här